Start Kontakt


Välkommen till Redovisningsbyrån i Älmsta AB!

I hjärtat av Roslagen ligger vårt företag. Vi arbetar med små- och medelstoraföretag. Vi hjälper till med allt inom bokföring, bokslut, deklarationer och rådgivning.

Vi är medlem och ledamot i Sveriges Redovisningskonsulters Förbund och också auktoriserade redovisningskonsulter.



 

           



Marita Bagger
Auktoriserad Redovisningskonsult
marita@redbyran.se


Pernilla Rådberg
Auktoriserad Redovisningskonsult
pernilla@redbyran.se


Carina Wärme
Auktoriserad Redovisningskonsult
carina@redbyran.se
 

 Frida Lundblad
Auktoriserad Redovisningskonsult
 frida@redbyran.se


Tiina Virta
Redovisningskonsult
tiina@redbyran.se

Emma Olsson
Redovisningskonsult
emma@redbyran.se
 

Josefine Kvarfordh
Redovisningskonsult
josefine@redbyran.se
 
  Nytt och aktuellt

 

Öppettider:

mån-tors. 8-16

fred. 8-12

Lunchstängt: 11.30-12.30

----------------------------------

Vi börjar året med att hälsa två nyanställda välkomna!

Emma Olsson och Josefine Kvarfordh.

 

 

 
  Kalendarium

Skattedeklaration:

Moms: Januari

Löner: Februari

förfallodag 13/3-2017.

 

 

 
 
Redovisningsbyrån i Älmsta AB, Hantverksvägen 3, VÄDDÖ Copyright Redovisningsbyrån i Älmsta 2017 Logga in