Start Kontakt

Välkommen till Redovisningsbyrån i Älmsta AB!

I hjärtat av Roslagen ligger vårt företag. Vi arbetar med små- och medelstoraföretag. Vi hjälper till med allt inom bokföring, bokslut, deklarationer och rådgivning.

Vi är medlem och ledamot i Sveriges Redovisningskonsulters Förbund och också auktoriserade redovisningskonsulter.



 

           



Marita Bagger
Auktoriserad Redovisningskonsult
marita@redbyran.se


Pernilla Rådberg
Auktoriserad Redovisningskonsult
pernilla@redbyran.se


Carina Wärme
Auktoriserad Redovisningskonsult
carina@redbyran.se
 

 Frida Lundblad
Auktoriserad Redovisningskonsult
 frida@redbyran.se


Tiina Virta
Redovisningskonsult
tiina@redbyran.se


Katrin Sköthagen
Redovisningskonsult
katrin@redbyran.se


 
 
  Nytt och aktuellt Minimera

Öppettider:

mån-tors. 8-16

fred. 8-12

Lunchstängt: 11.30-12.30

 

 
  
  Kalendarium Minimera

Skattedeklaration:

Moms: April

Löner: Maj

förfallodag 13/6-2016.












 
  
 
Redovisningsbyrån i Älmsta AB, Hantverksvägen 3, VÄDDÖ Copyright Redovisningsbyrån i Älmsta 2016 Logga in